DLG   Kerstwens   Nieuwsbericht 2025 1
Verder groeien in een boeiende omgeving
20-12-2024
Erwin Janssen
 
Dolmans-Landscaping-Group-Erwin-Janssen

De groenmarkt blijft een groeimarkt. Het is van grote waarde op zowel maatschappelijk als economisch vlak. Juist op lokaal niveau zien we dat dit steeds meer gedragen wordt door overheden, bedrijven en instellingen. Afgelopen jaar hebben we opnieuw een autonome omzetgroei van 10% gerealiseerd. 

Dat geeft ons veel vertrouwen om ons bedrijf verder te versterken voor de toekomst. Dit jaar zijn we gestart met de uitvoering van ons strategisch plan 2024 – 2028. In het plan hebben we duidelijke doelen gesteld en vastgelegd hoe we stap voor stap onze strategie voor de komende 5 jaar vormgeven. 

We zijn bij Dolmans Landscaping Group altijd al van het aanpakken geweest. De operatie is vanaf dag 1 de rode draad van ons bedrijf. Dat willen we meer dan ooit verankeren in onze directiestructuur. Sinds dit jaar maken ook de operationele regiodirecteuren onderdeel uit van het directieteam. Zo blijven we de focus houden op wat het belangrijkste is. Zonder goedlopende operatie zijn we nergens. 

Door het hele land hebben we in 2024 omvangrijke nieuwe onderhoudscontracten afgesloten met zowel gemeenten als zakelijke klanten. Ook dit heeft onze basis voor de komende jaren verder versterkt. Zoomen we in op regioniveau dan springt de groei van onze vestigingen in Krimpen a/d IJssel en Amsterdam eruit. We zijn bezig met de realisatie van een nieuw bedrijfspand in Amsterdam dat de professionalisering en profilering van Dolmans Landscaping Group in de Randstad opnieuw een boost zal geven.  

In België hebben we met onze specialisten van Pius Floris Boomverzorging sterk kunnen inspelen op de behoefte van de markt. Ook hier hebben we flinke stappen gezet en zien veel groeimogelijkheden voor de toekomst. 

De positieve ontwikkeling van het groen kunnen we alleen samen waarmaken met een grote groep groenspecialisten. Ook voor ons is de krappe arbeidsmarkt een uitdaging. Juist daarom proberen we zoveel mogelijk medewerkers intern op te leiden en een mooi ontwikkelpotentieel te bieden. Zo kunnen we onze kwaliteit blijven waarborgen. 

Waar we ook trouw aan blijven zijn onze sociaal-maatschappelijke wortels. Afgelopen jaar hebben we opnieuw het PSO 30+ certificaat gehaald. We zijn er trots op dat minstens 30% van onze medewerkers een afstand tot de arbeidsmarkt hebben. Mede door het langjarig strategisch partnership met MTB in Maastricht kunnen we de komende jaren weer veel medewerkers een groene werkomgeving bieden.  

In 2024 hebben we mooie kansen weten te benutten en we zien veel potentieel voor komende jaren. We danken u hartelijk voor het vertrouwen en de mogelijkheden die u ons weer heeft geboden en wensen u een mooi en boeiend 2025!

Namens het Dolmans directieteam,

Erwin Janssen
Owner

DLG - Groei in alle tinten groen - Nieuwsbericht 2025-3

Groei in alle tinten groen

Met plezier en trots kijken we terug op 2025. Het was een bijzonder mooi jaar voor Dolmans Landscaping Group. We hebben prachtige resultaten behaald en laten opnieuw zien waar we als organisatie toe in staat zijn, wanneer we samen de schouders eronder zetten.

DLG - Meet & Greet gemeente Meerssen - Nieuwsbericht 2025-2

Meet & Greet gemeente Meerssen

Sinds 1 januari 2025 verzorgt Dolmans Landscaping Group, in samenwerking met Henssen, het onderhoud van de openbare ruimte in de gemeente Meerssen. Onze medewerkers houden zich hier bezig met het maaien van gazons, het knippen van hagen, het snoeien van bomen en het onkruidvrij houden van borders. 

DLG   sponsor van Team SD   Nieuwsbericht 2025 1

Dolmans Landscaping Group blijft twee jaar langer sponsor van Team SD Worx-Protime

“Succesverhaal wielerteam loopt samen met groei van het bedrijf”

Team SD Worx-Protime kan tot en met 2027 op de steun van Dolmans Landscaping Group rekenen. Het Nederlandse WorldTeam is vijftien jaar geleden opgericht door de Dolmans Landscaping Group. “De wielerploeg is een deel van het DNA van ons bedrijf geworden. Het succes van het team geldt als een metafoor hoe Dolmans en nu ook SD Worx zijn meegegroeid. Al ruim anderhalf decennium maken we als sponsor deel uit van het beste team ter wereld”, aldus Claire Janssen, Chief Change Officer bij Dolmans Landscaping Group.

We denken graag mee

Heb je een vraag of wil je in contact komen met een van onze bedrijfsonderdelen, vestigingen of met het hoofdkantoor? Druk op de onderstaande knop om naar de contactpagina te gaan.